Sağlık

Armağan Çağlayan Dr. Fahrettin Koca’ya Gönderilen LÖSEV Mektubunu Paylaştı !

Kısa süre önce kanser tedavisi görüp sağlığına kavuşan TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, LÖSEV’in daha çok hastane açması için Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya hitaben yazdığı mektubu paylaştı.

LÖSEV Başkanı Dr. Üstün Ezer’in yazdığı mektupta LÖSEV’in Türkiye genelinden onkoloji hastanesi açmasının önünün açılması talep edildi. Dr. Ezer’in kaleme aldığı mektupta MEDİPOL Hastane zincirinin yeni açılacak MEGA hastanelerine de dikkat çekildi !

Ünlü TV Yapımcısı Armağan Çağlayan da LÖSEV’in mektubu X hesabında paylaştı. Akciğer kanseri tedavisi gördükten sonra sağlığına kavuşan Çağlayan, yaptığı paylaşımda, “Bu mektup hepimizi ilgilendiriyor. Başka ihtisas bölümleri de olduğu için izin vermediğini söylüyor sağlık bakanlığı. Kanser geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki; kanser geçirdikten sonra her ihtisas alanına ihtiyacınız oluyor çünkü. Her kontrolün ardından hayatınızda hiç gitmediğiniz ve gideceğinizi düşünmediğiniz uzmanlara gidiyorsunuz” dedi. 

İşte O Mektup !

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya LÖSEV’den Mektup Var !
Türkiye genelinde MEDİPOL hastane zincirinde bilinen 16 adet bitmiş hastaneniz, yapımına başlanacak 3 adet MEGA Hastaneleriniz varken (bilinmeyen ve söylenmemiş diğer hastaneler hariç) LÖSEV-LÖSANTE hastanelerinin Türkiye genelinde kamu yararına daha çok sayıda açılma hakkımızın verilmesi için gereğini rica ediyoruz.

Bırakın Bürokrasi ile Değil Kanser Aşısı ile Uğraşalım !

Biz 100 bin Lösemili Çocuk ile Yetişkin kanser hastası, 7 milyonu aşan LÖSEV gönüllümüz ile kalplerinde taht kurduğumuz 85 milyonluk Türk Milleti adına sizden son bir temennide bulunacağız. Biz uzun zamandır çok çalışarak Löseminin yüzde 100 tedavisini ve Kanser Aşısını bulmaya çalıştık. Lütfen bizi rahat bırakın da BÜROKRASİ İLE DEĞİL, LÖSEMİ ve KANSER CANAVARLARIYLA SAVAŞALIM. Unutmayın ki bir çocuğun hayatından daha değerli ve önemli bir şey olamaz. Aslında engellediğiniz LÖSEV değil, lösemili ve Kanserli çocuklarımızın hayatları olduğunu unutmayınız.  (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu