Haber

BBP lideri Destici, Milyoner Şampiyonu Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü: Seninle çok gurur duyduk

Geçtiğimiz günlerde “Kim Milyoner Olmak İster?” Yarışmaya katılan ve 1 milyonluk soruyu doğru yanıtlayan Rabia Birsen Göğercin, BBP üyesi Kaya tarafından ziyaret edildi. Takviye amacıyla Rabia’yı ziyaret eden Kaya; Ziyaret sırasında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi arayarak Rabia ile görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Destici, Rabia’yı tebrik ederek, onunla gurur duyduklarını söyledi.

“ALLAH YOLLARINIZI KORUSUN”

Toplantıda Destici, Rabia Birsen Göğercin’e, “Merhaba Rabia’cım seni tebrik ediyorum. Bizi gururlandırdın, heyecanlandırdın, mutlu ettin. Çok sık televizyon izleyemiyoruz, imkanımız yok ama o gün oldu. Siz yarışırken tabi ki biz buna odaklandık. Sonuna kadar takip ettik. Yaptık. Son soruyu bir hafta sonraya ertelediler. Bir hafta heyecanla bekledik. Ama beklediğimize değdi. Çok başarılıydınız. , Sizi çok tebrik ediyorum. Allah nazarlardan korusun. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin. Süleyman abimize, annenize ve evdeki herkese selamlarımızı iletiyoruz. “İletiyoruz.” dedi.

“BİZİ DUYGUSAL VE MUTLU ETTİN”

Destici sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim de senin yaşında bir kızımız var. Umarım kızımızla birlikte bir gün ailecek bekleriz. Biz de geleceğiz. Bizi çok mutlu ettiniz, çok duygulandırdınız. hüzünlüyüz, duyguluyuz, mutluyuz, gururluyuz. Seninle çok gurur duyuyorum.” Seni duyduk. Aileniz adına sizinle gurur duyuyoruz. Seni yetiştiren annene babana da saygılarımızı sunuyoruz. Allah onlardan da razı olsun. Kaza geçirdin ama azmini, çalışkanlığını kaybetmedin… Bu da büyük bir başarı. Bu başarınız nedeniyle yarışmada sadece 1. oldunuz. “Milyon liralık soruyu bilmek, bu hayata olan bağlılığınız, gülen yüzünüz… Bunun için sizi tebrik ediyorum. İnşallah Allah yüzünüzü her gün güldürür. Sizi Allah’a emanet ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu