Ekonomi

Binance, Shiba Inu (SHIB) çiftini listeden çıkarmaya karar verdi

Kripto para borsası devi BinanceSHIB/AUD çiftini listeden çıkarma niyetini açıkladı.

Bugün erken saatlerde duyurulan değişiklik 26 Mayıs 05:00 UTC’de yürürlüğe girecek.

shiba inu Token sadece etkilenen tek varlık değil. Binance, SHIB/AUD’nin yanı sıra birkaç diğer ticaret çiftinin kaldırılmasını istiyor.

Binance, SHIB/AUD ticaret çiftini ve diğerlerini listeden çıkardı

26 Mayıs 03:00 UTC’de APT/BRL, listeden çıkarılan çiftler arasında, AMP/BTC, BEL/ETH, FIS/BRL, GAL/ETH ve GMT/BRL.

Birkaç saat sonra 05:00 UTC’de Binance aşağıdaki çiftleri kaldıracak:

APE/AUD, AVAX/AUD, AXS/AUD, DOT/AUD, FTM/AUD, LINK/AUD ve SAND/AUD.

Ardından 06:00 UTC GMT/GBP, JASMY/BTC, KP3R/BNB, GYO/BNB, SANTOS/BRL, STMX/BTCve XTZ/BNB ticaret çiftleri de listeden çıkarılacaktır.

Borsa, kullanıcıları potansiyel kayıpları önlemek için listeden çıkarılan çiftlerle ilgili ticaret botlarını ayarlamaya veya iptal etmeye teşvik eder.

Bu, Shiba Inu’nun Binance’teki durumunu etkileyen listeden çıkarmaların sonuncusu. Bu duyuru, SHIB/BUSD ticaret çiftinin Mart ayında borsadan çıkarıldığı önceki durumu takip ediyor.

Bu yılın başlarında Binance, SHIB/GBP ticaret çiftini ve diğerlerini listeden çıkardı. Bu çiftler ALPHA/BNB, ASTR/ETH, CELR/ETH ve DAR/ETH. Platform, bu çiftler için strateji ticaret hizmetlerini de sonlandırdı.

Kullanıcıların, yakın zamanda listeden çıkarılmış olsalar bile, Shiba Inu’yu platformdaki diğer mevcut çiftlerle takas edebileceklerini belirtmekte fayda var.

SHIB/USDT çifti, yaklaşık 22,95 milyon dolarlık işlem hacmiyle kripto para biriminin toplam işlem hacminin %15,45’ini oluşturuyor. Binance ayrıca SHIB/BUSD’ye sahiptir. SHIB/TRYve SHIB/DOGE ticaret çiftleri.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

haberaltinozu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu