Haber

CHP’nin ‘Muazzam Bir Sergi’ etkinliği yasaklandı

CHP Küme Başkan Yardımcısı Burcu Köksal, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan ve çeşitli ilçelerde düzenlenmesi planlanan ‘Muazzam Bir Sergi’ etkinliğinin Eyüpsultan Kaymakamlığı tarafından yasaklanmasına tepki gösterdi. Köksal, “Yasakların arasına zamların teşhiri de girdi. Her gün zamlara uyanırken, vergi ve harçlar iki katına çıkarken, emeklinin asgari ücretinin maaşı açlık sınırının altında kaldı, anneler alışveriş yaparken” dedi. Tahıllarla bebeklerine bez, yasaklarla zamlar, sansürler, maddi sıkıntılar… Vatandaşın ekonomik sıkıntılarını konuşmamıza engel olamazsınız” dedi.

CHP Küme Başkan Yardımcısı Burcu Köksal, CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan ve 39 ilçede düzenlenmesi planlanan ‘Kocaman Sergi’nin Eyüpsultan Kaymakamlığı tarafından yasaklanmasına tepki gösterdi. Köksal, bugün konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“VATANDAŞIN ÇEKİRDİĞİ EKONOMİK ZORLUĞU KONUŞMAMIZI ENGELLEYEMEZSİNİZ”

“İstanbul İl Başkanlığımız seçimlerin ardından gelen zamlara tepki olarak ‘Muazzam Bir Sergi’ adıyla 39 ilçede stant açmaya başladı. Bayram ve konserler listesinde zamlar sergilemek de yasaklar listesine girdi.Her gün zamlara uyanırken, vergi ve harçlar iki katına çıkarken, emeklinin asgari ücret maaşı açlık sınırının altında kalırken, anneler bebeklerine tahıllarla bez alıyor, yasaklarla artıyor, sansürle, geçim sıkıntısıyla, vatandaşın canıyla, ekonomik krizden bahsetmemize aldırış etmiyorsunuz.”

kurucasile-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu