Teknoloji

Digitürk Üyelerine Yeni Yıl Hediyesi

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, sinema ve dizi kanallarını 26 Aralık – 1 Ocak tarihleri ​​arasında tüm üyelerine açarak sinema ve dizi hayranlarına keyifli bir Yeni Yıl hediyesi sunuyor.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, yeni yıl coşkusunu üyeleriyle paylaşıyor. Gişe rekorları kıran sinema salonlarından merakla izlenen dizilere kadar Digiturk’ün güçlü içerik dünyası, 26 Aralık Pazartesi gününden 1 Ocak Pazar gününe kadar tüm üyelere açık olacak. Lineer kanallar ve beIN CONNECT üzerinden tüm üyeler bu çok özel içeriğe ulaşabilecek.

Sevilen Filmler ve Diziler beIN CONNECT’te Bir Arada!

1 Ocak’a kadar tüm Digiturk üyeleri, aksiyondan komediye, animasyondan bilim kurguya, yepyeni Türk sinemalarından doyumsuz klasiklere birçok filmin yanı sıra; beIN CONNECT uygulaması ile yeni ve ödüllü dizileri istedikleri zaman, istedikleri yerde izleyebilecekler. beIN CONNECT’te her zevke uygun çok farklı kategoride 800’den fazla yerli ve yabancı sinema ve dünyanın ilgiyle takip ettiği 100’den fazla yerli ve yabancı dizi izlenebiliyor.

Digiturk üyeleri, 2022 yılında izleyiciler tarafından en çok beğenilen film ve dizilere beIN CONNECT’te “2022 Favorileri” kategorisinden ulaşabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu