Haber

Karesi Belediye Başkanı Azra Nur Öztürk’e başarılar diledi

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Türkiye ve Karesi Belediyesi, Bulgaristan’ın Burgaz kentinde düzenlenecek “Uluslararası Yüzme Turnuvası Grand Prix Burgas 2023” yarışmasında. sporKulübünü temsil edecek olan Milli Yüzücü Azra Parıltı Öztürk’e başarılar diledi.

Karesi Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Karesi Belediyespor, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmaya devam ediyor. Kulüp bünyesinde başarılı çalışmalarını sürdüren Azra Nur Öztürk, Türkiye Yüzme Milli Takımı’na seçildi. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 19-21 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan’ın Burgaz kentinde yapılacak “Uluslararası Yüzme Turnuvası Grand Prix Burgas 2023” karşılaşmasında Türkiye’yi ve Karesi Belediyespor Kulübü’nü temsil edecek olan Milli Sporcuyu ziyaret ederek başarılar diledi. Kulüp tesislerinde Karesi Belediyespor Başkanı Serkan Kaleli, sporcu Azra Nur Öztürk, antrenör Muhammet Onay, kulüp yöneticileri ve ailesi ile bir araya gelen Başkan Orkan, sporcuyu tebrik etti.

Karesi Belediyespor’un birçok branşta milli sporcu yetiştirdiğini, ulusal ve uluslararası başarılara imza attığını anlatan Önder Orkan, “Karesi Belediyespor sporcusu Azra Nur Öztürk, 19 Mayıs’ta Yüzme Milli Takımımızla Uluslararası Yüzme Turnuvası Grand Prix Burgas 2023’e katılacak. -21.Ülkemizi temsil edecek.Sporcumuzu, ailesini ve antrenörümüzü kutluyorum.Sağlık için hareketli bir yaşam,spor kültürünü tabana yaymak önceliğimizdir.Bunun için Karesi Belediyesi olarak spora yaptığımız yatırımlar ve destekler devam ediyoruz ve edeceğiz.Başarılı sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz.” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu