Teknoloji

Netlerin Sultanları Final Maçını Kaçıranlar Google’da İlk Aradıklarında Neleri Görmelisiniz!

A Milli Kadın Voleybol Grubumuz, Milletler Ligi’nin ardından Avrupa Şampiyonası’nda da şampiyon olarak tarihe geçti. Geç saatlere kadar süren maçı izleyemeyenler, uyandı ve Google’da nefes aldı. Maçla ilgili yapılan çağrılar seyirciyi güldürdü.

Avrupa Şampiyonası’nda üçüncü kez finale çıkmayı başaran filenin sultanları, bu kez altın madalyanın sahibi oldu.

Yarı finalde İtalya’yı yenen, finalde ise Sırbistan ile karşılaşan A Milli Kadın Voleybol Takımımız karşılaşmayı 3-2 kazandı.

2019 Avrupa Şampiyonası’nın intikamını alan filenin sultanları, Cumhuriyetin 100’üncü yılında dünya sıralamasında liderliğe yükseldi.

Dün akşam saat 21.00’de başlayan maçın ilk seti Sırbistan’ın ikinci setini kazandık derken, altın setin görüldüğü tarihi maç oldukça geç sona erdi.

Türkiye’nin gururu Ay Yıldızlar’ın bu unutulmaz karşılaşmasının detayları izleyemeyenler, kaçıranlar ya da o saatte uyuyanlar için merak konusu oldu.

Sosyal medyanın ‘Vargas’ diye yakıldığını görenler, olup biteni öğrenmek için arama motoru Google’a yöneldi.

‘Vargas Havayolları Ne Anlama Geliyor?’ ve ‘Vargas Havayolları nedir?’ soruları Google’da en çok aranan sorulardan biri oldu.

File önünde yaptığı smaç servisleri ve sert smaçlarıyla gökyüzünü ağlatan Vargas, güçlü vuruşlarıyla takımına tam 41 sayı kazandırdı.

”Uçtu Vargas Havayollarına Ulaştı”

Niyetinizi de çok merak ediyoruz.

Yorumlara gidin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu