Yaşam

Orlando Bloom’un Yeni Filmi Gran Turismo’da Rol Alacak Türk Oyuncu Belli Oldu!

Dünyaca ünlü İngiliz aktör Orlando Bloom’un yeni filmi Gran Turismo’nun kadrosunda bir Türk oyuncu yer alacak. Genç ve yetenekli oyuncu, Neill Blomkamp’ın yönetmenliğini üstleneceği filmde David Harbour, Archie Madekwe ve Orlando Bloom gibi dünyaca ünlü yıldızlarla oynayacak. Sinemaseverlerin merakla beklediği Gran Turismo filminin 11 Ağustos 2023’te vizyona girmesi planlanıyor. Biyografi filminin çekimlerine ait görüntüler şimdiden dikkat çekiyor. Peki Gran Turismo’da rol alacak genç ve yetenekli oyuncu kim?

Detaylar burada.

PlayStation Productions ve Sony Pictures imzalı Gran Turismo sinemasının çekimleri bir süredir devam ediyor!

David Harbour, Archie Madekwe ve Orlando Bloom’un yeni filmi Gran Turismo’nun Ağustos ayında sinemalarda olması bekleniyor.

Filmin yıldızlarla dolu dünyaca ünlü ekibindeki önemli isimler ise David Harbour, Orlando Bloom, Darren Barnet, Geri Halliwell Horner ve Djimon Hounsou.

Yönetmenliğini deneyimli yönetmen Neill Blomkamp’ın üstlendiği filmin senaryosunu Jason Hall ve Zach Baylan kaleme alıyor.

Sinemaseverlerin merakla beklediği biyografik bir spor draması olan Gran Turismo sinemasının konusu da dikkat çekici.

Film, Nissan’ın sponsor olduğu bir dizi video oyunu yarışmasında tüm yeteneğini profesyonel bir yarış arabası sürücüsü olmaya adayan bir Gran Turismo oyuncusu hakkındadır.

2023 yılının en çok merak edilen sinemaları arasında yer alan Gran Turismo’nun kadrosunda bir Türk oyuncunun yer alacağı öğrenildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre genç oyuncu Selin Çuhadaroğlu, başarılı deneme çekimlerinde yeteneğiyle dikkat çekti ve gerçek bir hikayeden uyarlanan Gran Turismo sinemasının ekibine seçildi.

24 yaşındaki güzel oyuncu Selin Çuhadaroğlu’nu daha önce Akıncı dizisinde Şükrü Özyıldız’ın kardeşi Beyza karakterine hayat vermeden önce izledik.

Yetenekli genç oyuncu, mesleğini hem Türkiye’de hem de Amerika’da sürdürmek istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu