Haber

Özdağ ve partililerin ziyaret ettiği İstanbul’daki tarihi mekanda tartışma çıktı! İşletmenin “tahrik” çıkışı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Üsküdar’da vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam saatlerinde Çengelköy’deki Tarihi Çınaraltı’na giden Özdağ ve beraberindekiler, mekanda vatandaşlarla tartıştı.

TARAFLARIN İDDİALARINA UZAYDAN CEVAP

Sosyal medyada paylaşılan videolarda, Zafer Partisi üyelerinin Çengelköy’deki ‘Tarihi Çınaraltı’ kafesine herhangi bir bağlantı gösterilmeden sokulmadığı iddia edildi. Bu tez, Çengelköy Tarihi Çınaraltı tarafından yapılan açıklamayla çürütüldü.

“ZORUNLU TUTUMLA GİRMEYE ÇALIŞTILAR”

Çengelköy Tarihi Çınaraltı’ndan yapılan açıklamada, “Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partili kalabalık bir grubun işletmemize gelerek zorlayıcı bir şekilde girmeye çalıştıkları ve bazı arkadaşlarımızla tartışarak tedirginlik oluşturdukları” belirtildi. durumdan rahatsız olan müşteriler.”

“İŞİMİZ SİYASİ GÖSTERİLERLE PROVOKASYONA MARUZ KALIYOR”

Tarihi Çınaraltı’nın tam açıklaması şöyle; “Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partisi’nden kalabalık bir grup tesisimize gelerek mekan sahibi tarafından el sıkışılarak nazikçe karşılandılar. Propaganda yapmalarına izin verilmesine rağmen kalabalık saldırgan ve saldırgan bir tavırla içeri girmeye çalıştı. durumdan rahatsız olan ve tedirginlik yaratan bazı müşterilerimizle tartışmışlardır. Öncelikle dışarıdan yiyecek getirilmesine izin vererek Çengelköy esnafının ortak salonu olarak çalışmakta, ırk, mezhep, kılık, siyasi ayrım yapmaksızın Türk örf ve adetlerine uygun bir biçimde müşterilerini ağırlamakta ve ağırlamaktadır. Ümit Özdağ Bey ve çevresindeki Zafer Partisi üyelerinin işletmemizin ticari imajını zedeleyen ve Türk adetlerine uymayan bu davranışını esefle kınıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu