Haber

Reha Özcan: Dünya çok güzel bir yere gidiyor

Ekranların en sevilen dizilerinden “Üç Kız Kardeşin Sadık’ı” Reha Özcan, TRT 2’de Hülya Koçyiğit’in sunduğu “Filmle Yaşıyor” programına konuk oldu. Rüzgar. n 57 yaşındaki oyuncu, “Hayatım çocuklarımdan sonra başladı”dedim.

Son oynadığı diziden bahseden Reha Özcan, çok severek çalıştığı bir sette bulunduğunu söyledi:

“Doğurganlık çalışıyor”

“Kadın gücüne şiddetle inanıyorum. Tamamen kadınlardan oluşan bir setin içindeyiz. Kadın yazar, kadın yapımcı, kadın yönetmen ve bu doğurganlık çok başarılı işliyor. Çünkü herkes çok affedici ve hayata odaklı ve birbirine sevgiyle yaklaşıyor. Seyirciye de bulaşıyor, o.”

Baba olmakla ilgili de samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, çocuklarından sonraki hayatını şu sözlerle anlattı:

“Çok mutluyum”

“‘Hayatım çocuğumdan sonra başladı’ diyebilirim herhalde. Hayatımda daha çok sorumluluk var. Ne yazık ki minnet duygusunu askerde çok geç keşfettim. Ve çocuklarım olduktan sonra bu duygu üçe katlandı. Yapmaya başladım. daha çok yapmak istediğim şeyler.babam hep derdi ki sevdiğin eşini bul ikisinide çok sev zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın buna mutluluk kaygısı derler. Eşim sayesinde eşim beni bu hayale ikna etti ve o hayalle çocuklarımız olduktan sonra yeni bir hayat ikimiz için de yepyeni bir hayat oldu. Aslında ikimiz için de yeniden başladı. her şey. Hayatta yapabileceğimiz tek yapım bu sanırım. Ondan sonrası onlar için kendilerine ayrılmış bir yol. Bu yüzden çok mutluyum.”

dünya çok güzel bir yere gidiyor

Torunlarımızın dünyasında yaşıyoruz ve onlar bu dünyada daha güzel şeyler yapacaklar. Bence dünya çok hızlı dönüyor ve dünyayı daha güzel bir yer yapacaklarını düşünüyorum. Çünkü çok hızlı öğrenirler, çok hızlıdırlar ve çok hızlı tüketirler ve inanmazlar. Bizim sığınak olarak gördüğümüzü ya da konfor alanımızda özgür hissettiğimizi onlar özgürlük olarak görmezler. Dünyanın mutlak özgürlüğe ihtiyacı olduğunu biliyorlar ve sanatsal olarak da pek çok şey yapıyorlar. Bu dizi sayesinde birçok ülkeye gidebiliyorum. Gittiğim tüm festivallerde o genç enerjiyi gördüğümde ‘Bu dünya çok güzel bir yere gidiyor’ diyorum.”

canikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu