Haber

Şampiyon sporcu başarısını Başkan Yalçın ile paylaştı

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda bayanlar 65 kiloda Türkiye şampiyonu olan Rabia Karadaş ve antrenör Tayfun Öztürk’ü tebrik etti.

Akdağmadeni Belediyesi Spor Kulüp sporcuları Rabia Karadaş ve teknik direktör Tayfun Öztürk, Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kick-Boks Şampiyonası’nın ardından Belediye Başkanı Nezih Yalçın’ı ziyaret etti. Katıldığı birçok turnuvada başarılarıyla Akdağmadeni’yi gururlandıran başarılı sporcuya teşekkür eden Lider Yalçın, “Değerli sporcumuz Rabia katıldığı her turnuvada başarı ile dönerek bizleri gururlandırmaya devam ediyor. performansı, yeteneği, azmi ve inancı ile geleceğin başarılı sporcuları arasında yer alacaktır.Emek harcayan sporcumuzu yetiştiren değerli antrenörlerimiz Tayfun ve Taner Öztür’e de teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. üstel olarak devam edin.” dedim.

Teknik Direktör Tayfun Öztürk, Lider Yalçın’a desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Bu başarılarda Belediye Başkanımız Sayın Nezih Yalçın’ın büyük katkısı var. Bu nedenle liderimizle takım olarak sevincimizi paylaşmak istedik. her zaman yanımızda olan liderimize teşekkür etmek için.” şeklinde konuştu. – YOZGAT

sefaatlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu