Haber

Viven Bornova FK transfer çalışmalarını hızlandırıyor

Bölgesel Amatör Lig’de grubunu şampiyon olarak tamamlayarak 27 yıl sonra Bornova’yı profesyonel liglerde temsil etmeye hazırlanan Viven Bornova FK, transfer çalışmalarına hız verdi. Viven Bornova FK Lideri Hüseyin Ok, gelişim odaklı misyona sahip bir takım kuracaklarını belirtti. Önceki dönemdeki 22 oyuncudan 11’ini takımda tuttuklarını belirten Ok, “Yeni sezon öncesi transfer çalışmaları için düğmeye bastık. Önemli isimlerle görüştük. Genç ve gelecek vadeden bir kadro kurmak için çalışıyoruz. Geliştirme misyonumuza uygun bir koçla çalışmak istiyoruz.”

Bu süreçte kulüp bünyesine uygun organizasyon şemasını çizeceklerini belirten Hüseyin Ok, “Amacımız sürdürülebilir bir misyona sahip kulüp yapısına uygun bir yol çizmek. Her zaman bir yapı oluşturmak istiyoruz. o yerde ve geleceği planlıyor.”

Viven Bornova FK, iç transferde BAL’da şampiyon kadrodan 11 futbolcuyla bir kez daha anlaşmaya vardı. Yeşil-siyahlı grupta Sabahattin Destici, Arda Furkan Abbak, Kerem Hayta, Fırat İnal, Mete Şentürk, Berkay Eyolcu, Murat Aslan, Yakal Taylan, Erkan Gövercin, Eren Fansa ve Hakim Baysal kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu