Teknoloji

Yeni Ford Mustang Shelby GT500 Test Sürüşünde Görüntülendi

Ford’un en güçlü ve en hızlı Mustang modeli Shelby GT500, yeni nesil için hazırlanıyor. Motor1’in casus fotoğrafçıları, büyük olasılıkla yeni nesil Ford Mustang Shelby GT500’ün test aracı olan bir modeli yakalamayı başardı.

Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi bu test aracı, yeni nesil modelin oldukça güncellenmiş bir versiyonu gibi görünüyor. aracın ön tarafında Kara Atile benzer bir tarza sahip yeni bir ön ızgara tasarımı var.

Yeni nesil Ford Mustang Shelby GT500’ün öne çıkan özellikleri

Mustang’in normal modeliyle karşılaştırıldığında daha geniş çamurluklara Buna sahip olan yeni nesil Shelby GT500’ün alt yan eşikleri de alışılagelmiş modele göre çok daha geniş görünüyor. Karbon fiber kesimlere sahip bir yapıya sahip olduğu görülen aracın ön tekerleklerinde ise tekerlekler yedi kollu bir stil benimsendi.

Aracın arka kısmında yer alan dörtlü egzoz çıkışları, yeni nesil Mustang Shelby GT500’ün çok daha güçlü bir performansa sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca aracın test modeli çevrilebilir( çevrilebilir) da dikkat çekicidir.

Dark Horse modeli, sınıfının en iyi Mustang ünvanını almayı başardı, bu test modeli onun halefi ise, ne kadar güçlü olabileceğini hayal edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu