Haber

Seferihisar Belediyesi’nde bayram sevinci

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Kurban Bayramı öncesi son iş gününde belediye çalışanları ile bayramlaştı. Yetişkin, “Seferihisar’daki emeğiniz çok büyük. Hepinize teşekkür ederim. İyi bayramlar dilerim” dedi.

Seferihisar Belediyesi Yeni Kültür Merkezi’nde gerçekleşen şenliğe Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak, Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Pehlivan, Yelda Celiloğlu ve Nuriye Hepterlikçi, CHP Meclis Üyeleri Reşat Gültekin, Sefer Topçu, Hüseyin katıldı. Kocaer ve çok sayıda belediye çalışanı hazır bulundu. Yetişkin Liderler ve Lider Yardımcıları, Ulaşım Müdürlüğü’nün garajı, Ürkmez Servis Noktası ve Doğanbey’deki katı ziyaret ederek çalışanlarla birlikte kutlama yaptı.

 

“HIZ VERMEDEN DEVAM EDİN”

9 günlük tatilin çalışanlara iyi geleceğini vurgulayan Lider Yetişkin, yaz döneminin ağır geçeceğini belirterek, “Hepiniz çok çalıştınız ve yoruldunuz, şimdi dinlenme zamanı. Bu tatili iyi değerlendirerek yaz sezonuna daha güçlü gireceğiz. Belediyemizin çalışmaları hız kesmeden devam edecek. Emekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Biz çok büyük bir aileyiz. Özveri ve özveriyle çalışan çalışma arkadaşlarımla birlikte Seferihisar için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberyenifakili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu