Haber

İcardi’nin eşi Wanda Nara, Sezen Aksu ile yaptığı duygusal paylaşımla gönülleri fethetti: Tam Türk oldu

Hakkında çıkan lösemi tartışmalarının ardından açıklama yapan Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, hastalığına henüz teşhis konulmadığını belirtti. Nara, sosyal medyadaki son paylaşımında Sezen Aksu’nun “Bir çocuğu sevdim” şarkısıyla İcardi ve çocuğunun fotoğrafını paylaştı.

“BUGÜNE KADAR AÇIKLAMADIĞIM BİR TEŞHİS”

Nara, hastalığıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her anne gibi ben de endişelerimi ve endişelerimi çocuklarımdan saklamaya çalıştım. Hele şu sıralar kesin bir teşhisim yokken. Ne yazık ki cuma günü bir gazeteci tarafından teşhis konuldu. şu an bende bile yok daha 24 saat bile olmadı çocuklarım her şeyi benden öğrendi hep konuşurum bu da istisna olmaz ama daha çok sonuç ve inceleme ile yapmak isterim ve özellikle de kendi başıma karar verir vermez.” kelimeleri kullanmıştı.

“GİZLİ TUTACAĞIM”

Nara ayrıca, “Bana olan sevginizi gösterdikleri için aileme, arkadaşlarıma ve her birinize teşekkür ederim. Şimdi evdeyim, ileri analiz sonuçlarını bekliyorum ve bana destek olan profesyonellerin yönergelerine uyuyorum. Yapacağım.” Bunu özellikle çocuklarımı korumak için özel hayatımda sakla.” dedi.

Wanda Nara’nın gönderisi:

Sosyal medyadaki yorumlar:

habersarkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu